تبلیغات
...دنیـــــای امـــروز... - اعترافات قاتل ریز اندام مردآهنین ایران

هر روز با مطالب روز در دنیـــــای امــــــــروز........

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوانتاریخ:چهارشنبه 29 تیر 1390-08:17

اعترافات قاتل ریز اندام مردآهنین ایران

 

http://hamkaran.biz/images/hpolice.gifاعترافات قاتل ریز اندام مردآهنین ایران

روزنامه خراسان نوشت:

 قاتل ریز اندام روح ا... داداشی قوی ترین مرد جهان که گفته می شود ۵۵ کیلو وزن دارد گفت: بعد از جنایت فهمیدم کسی را که با چاقو زده ام روح ا... داداشی بوده است.
 
متهم در اعترافات اولیه خود این طور گفت: شب حادثه، به همراه دو نفر از دوستانم داخل یک پراید در حال حرکت بودیم که پشت چراغ قرمز آینه خودروی مان با آینه خودروی آزرای مرد تنومندی برخورد کرد.

وی افزود: بینمان درگیری لفظی پیش آمد. وقتی چراغ سبز شد شروع به حرکت کرد ولی ما که از برخورد وی ناراحت شده بودیم او را تعقیب کرده و در خیابان پونه که مکانی نسبتاً خلوت بود جلوی او پیچیدیم.

وقتی وی پیاده شد و من جثه او را دیدم آن قدر ترسیدم که بی اختیار دستم به چاقو رفت. آن قدر از هیکل وی ترسیده بودم که بی اختیار چند ضربه چاقو به او زدم وقتی روی زمین افتاد و دیدم خون زیادی از گلوی وی در حال ریختن است و مردم نیز با خبر شده اند بلافاصله آنجا را ترک کردم.
 بعد از این جنایت بود که تازه فهمیدیم کسی که او را با چاقو زده ام «روح ا... داداشی» قوی ترین مرد ایران است. 

 

http://hamkaran.biz/images/police_glass4.jpg

نوع مطلب : حوادث  ورزش.تفریحات